Servis monitorů Olomouc

Opravy monitorů Olomouc

Svoz monitorů Olomouc a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska Praha realizujeme každý pracovní den ! Servis monitorů Olomouc provádíme velice operativně, takže můžete předpokládat, že se k vám notebook opět navrátí v co možná nejkratším termínu. Pro váš notebook si přijede náš smluvní dopravce a odveze jej ZDARMA k nám na servis ! Následně vám jej odešleme opravený zpět ! Servis monitorů Olomouc funguje rychle a operativně. Svoz notebooku k opravě provedeme nejpozději druhý den po objednání. Servis monitorů provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Servis monitorů Olomouc komplexně zahrnuje Olomouc a celý Olomoucký kraj, dle níže uvedeného rozpisu. Pod lokalitu servis monitorů Olomouc především zahrnujeme:

Lokalita svozu OlomoucSvoz monitorů Olomouc a celý Olomoucký kraj
OlomoucBělidla, Bukovany, Bystročice, Bystrovany, Chomoutov, Chválkovice, Černovír, Daskabát, Droždín, Hejčín, Hodolany, Holice, Horká nad Moravou, Klášterní Hradisko, Krčmaň, Lazce, Lošov, Nedvězí, Neředín, Nová Ulice, Nové Sady, Nový Svět, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řebčín, Samotišky, Slavonín, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček, Žerůvky, Nemilany
Olomoucký krajJeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Šternberk, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Kojetín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Lipník nad Bečvou, Hranice,

Servis monitorů Olomouc (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy monitoru. O možnostech expresního servisu monitorů Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis monitorů Olomouc (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy monitorů a pochopitelně i softwarové opravy monitorů se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy monitorů se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ monitoruServis monitorů provádíme
obvykle v termínu do:
Servis monitorů EXPRES
(možnost příplatku)
Servis Acer1-2 dnyANO
Servis Asus1-2 dnyANO
Servis Fujitsu Siemens1-2 dnyANO
Servis HP1-2 dnyANO
Servis LG1-2 dnyANO
Servis Benq1-3 dnůANO
Servis DELL1-3 dnůANO
Servis Samsung1-3 dnyANO
Servis Philips2-3 dnyANO
Servis Panasonic2-3 dnyANO
Ostatní monitory1-3 dnyANO

Kontaktujte servis monitorů

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis monitorů je služba poskytováná společnostísrokterá se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy monitorů všech značek (Fujitsu Siemens, HP, Acer, Asus, Samsung, Dell, Philips, Benq, Lenovo, LG, Panasonic, Eizo)

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky