Servis monitorů Zlín

Opravy monitorů Zlín

Svoz monitorů Zlín a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska v Praze provádíme každý pracovní den, přičemž po provedení objednávky vás bude operativně kontaktovat některý z našich pracovníků, který vám sdělí všechny potřebné informace. Servis monitorů Zlín provádíme velice operativně s ohledem na rozsah a druh závady. Jakmile váš notebook opravíme, dovezeme vám jej neprodleně zpět. Servis monitorů provádíme 24 hodin denně / 7 dní v týdnu !

Servis monitorů Zlín komplexně zahrnuje Zlín a Zlínksý kraj, dle níže uvedeného rozpisu. Pod lokalitu servis monitorů Zlín především zahrnujeme:

Lokalita svozu ZlínSvoz monitorů ZDARMA pro lokalitu Zlín a celý Zlínský kraj
ZlínŘeznice, Jaroslavice, Kudlov, Lužkovice, MLadcová, Prštné, Příluky, Racková, Hostišová, Machová, Mysločovice, Sazovice, Chlum, Karlovice, Lhota, Lhotka, Louky, Malenovice, Tečovice, Dobrkovice, Hvozdná, Kečůvka, Lípa, Ostrata, Želechovice nad Dřevnice, Kostelec, Štípa
Zlínský krajVsetín, Zlín, Uherské Hradiště , Holešov, Přerov, Velký Ořechov, Valžské Meziříčí, Vizovice, Mysločovice, Jasenná u Vizovic, Fryšták, Lukov u Zlína, Trnava u Zlína, Slavičín, Hulín, Napajedla, Luhačovice, Strážnice, Hodonín, Kojetín, Kropině, Němčice na Hané, Bystřice pod Hostýnem, Otrokovice, Kunovice, Veselý na Moravě, Dubňany, Kroměříž

Servis monitorů Zlín (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy monitoru. O možnostech expresního servisu monitorů Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis monitorů Zlín (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy monitorů a pochopitelně i softwarové opravy monitorů se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy monitorů se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ monitoruServis monitorů provádíme
obvykle v termínu do:
Servis monitorů EXPRES
(možnost příplatku)
Servis Acer1-2 dnyANO
Servis Asus1-2 dnyANO
Servis Fujitsu Siemens1-2 dnyANO
Servis HP1-2 dnyANO
Servis LG1-2 dnyANO
Servis Benq1-3 dnůANO
Servis DELL1-3 dnůANO
Servis Samsung1-3 dnyANO
Servis Philips2-3 dnyANO
Servis Panasonic2-3 dnyANO
Ostatní monitory1-3 dnyANO

Kontaktujte servis monitorů

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis monitorů je služba poskytováná společnostísrokterá se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy monitorů všech značek (Fujitsu Siemens, HP, Acer, Asus, Samsung, Dell, Philips, Benq, Lenovo, LG, Panasonic, Eizo)

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky